دزدگیر منزل و مغازه 190،000 تومان (نصب رایگان) - 190,000 تومان

ساخت وبلاگ
چکیده : ارسال شده توسط : دژ گستر آمون تلفن: 77298763-4 پرسش از آگهی دهنده قیمت 190,000 تومان م... با عنوان : دزدگیر منزل و مغازه 190،000 تومان (نصب رایگان) - 190,000 تومان بخوانید :

ارسال شده توسط : دژ گستر آمون

تلفن: 77298763-4

پرسش از آگهی دهنده

قیمت

190,000 تومان

مجموعه کامل دزدگیر بیسیم با شماره گیر معمولی (SMS نمی زند فقط تماس و پخش پیام و باید به خط تلفن موجود در منزل یا مفازه وصل شود)
موارد کاربرد: منازل، دفاتر اداری، مطب، فروشگاه های کوچک، انباری ساختمان ها، کانکس و ...
دارای توجیه اقتصادی برای مستاجران بدلیل قابلیت نصب آسان و حذف هزینه راه اندازی و جمع آوری مکرر/ نصب سریع و ساده حتی توسط اشخاص فاقد مهارت فنی/ با راهنمای فارسی و گارانتی یکساله
شامل: دستگاه مرکزی با سه ریموت و شماره گیر 7 حافظه، یکعدد چشم بیسیم، یکعدد سنسور درب بیسیم، یکعدد سنسور اعلام حریق بیسیم (هشدار آتش سوزی)، یکعدد کیپد بیسیم (صفحه کلید)، آژیر پر قدرت و باتری بکاپ.
شرح عملکرد: با تشخیص حرکت توسط چشم یا باز شدن دربی که سنسور درب بر روی آن نصب شده است یا تحریک سنسور اعلام حریق در اثر دود حاصل از آتش سوزی علاوه بر بصدا در آمدن آژیر خطر، سیستم به ترتیب اولویت با شماره تلفن های ذخیره شده در حافظه (موبایل شما، منزل آشنایان و ...) تماس گرفته و علاوه بر اطلاع رسانی،صدای محیط در لحظه سرقت را نیز برای مخاطب پخش می نماید (از پشت تلفن).
»»»»»»»» قیمت: /190،000 تومان (نصب رایگان)
----------------------------------------------------
نکته:
در صورت عدم نیاز به کیپد و یا سنسور آتش سوزی، این اقلام از مجموعه حذف شده و مبلغ آنها نیز کسر خواهد شد.در این حالت هزینه کل به 160 هزار تومان کاهش می یابد.
---------------------------------------------------
پیشنهاد دیگر:
دستگاه با شماره گیر سیم کارتی (ارسال SMS + شماره گیری و پخش پیام صوتی- قابلیت اتصال به خط تلفن ثابت را ندارد: فقط سیم کارت)
شامل: دستگاه مرکزی با سه ریموت و شماره گیر سیم کارتی، یکعدد چشم بیسیم، یکعدد سنسور درب بیسیم، آژیر پر قدرت و باتری بکاپ بزرگ (با قابلیت افزایش سنسورهای بیسیم و اتصال به چشم های باسیم)
»»»»»»»» قیمت: /295،000 تومان (نصب رایگان)

- - , .
.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 13 تاريخ : شنبه 26 تير 1395 ساعت: 15:03