طراحی سایت و سئو با دارکوب

ساخت وبلاگ
چکیده : ارسال شده توسط : طراحی سایت و هاست دارکوب تلفن: 02122083926 پرسش از آگهی دهنده قیمت تماس ... با عنوان : طراحی سایت و سئو با دارکوب بخوانید :

ارسال شده توسط : طراحی سایت و هاست دارکوب

تلفن: 02122083926

پرسش از آگهی دهنده

قیمت

تماس بگیرید (درخواست قیمت)

دارکوب 13 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می نماید و در این سال ها در حدود 2500 وب سایت طراحی ، برنامه نویسی و بهینه سازی نموده است. دارکوب برند تجاری این مجموعه می باشد و دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد.
آدرس سایت های مجموعه:
http://sitedar.com
http://sitedesign.joomir.com
http://joomir.com
لیست سایت های طراحی شده دارکوب

دارکوب 2500 وب سایت تا کنون طراحی و برنامه نویسی نموده است که در بخش زیر لیست برخی از این پروژه های انجام شده آمده است. البته برای رویت لیست کامل به روز شده پروژه های انجام شده می توانید به آدرس http://sitedar.com/blog/designed.html مراجعه نمایید.

خط مشی شرکت

خط مشی شرکت جلب رضایت مشتریان خود می باشد و این مسئله مهترین دغدغه دارکوب است. دارکوب برای رسیدن به جلب رضایت مشتریان خود برنامه ریزی نموده است تا وب سایت های مشتریان خود را با کمترین هزینه ممکن ، بالاترین کیفیت و با بالاترین سرعت انجام دهد. همچنین دارکوب پس از دوره طراحی سایت با پشتیبانی به موقع وب سایت مشتریان خود تمام تلاش خود را برای رضایت بیشتر مشتریان خود می نماید زیرا هیچ بازاریابی بهتر است کسب رضایت مشتریان نیست. در حقیقت اعتقاد دارکوب بر آن است که در صورتی که شرکتی بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید بازاریابی خود را به درستی انجام داده است.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 15 تاريخ : دوشنبه 18 مرداد 1395 ساعت: 21:59