ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت با فکر برتر

ساخت وبلاگ
چکیده : ارسال شده توسط : ثبت شرکت فکر برتر تلفن: 42143-021 پرسش از آگهی دهنده قیمت تماس بگیرید (د... با عنوان : ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت با فکر برتر بخوانید :

ارسال شده توسط : ثبت شرکت فکر برتر

تلفن: 42143-021

پرسش از آگهی دهنده

قیمت

تماس بگیرید (درخواست قیمت)

سامانه تخصصی ثبت شرکت فکر برتر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید
شماره تماس 42143-021

فکر برتر جزو بزرگترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

http://companyregister.ir

بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 45
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-43927 , 021-42143 , 021-42017 , 021-42037000

دنیای تجارت ،سرشار از تحرک و فعالیت و مملو از پدیده های ناپایدار و عوامل متغیر است ،آنچه به این عوامل می تواند نظم بخشیده و بقای آن را تضمین کند ،وجود قوانین و مقرراتی است که با توجه به نیازهای اقتصادی جامعه و به منظور بسط و تعمیم عدالت اجتماعی تدوین شده باشد.بی تردید بخش عظیمی از فعالیت های اقتصادی را شرکت های تجاری بر عهده دارند،زیرا استفاده از پدیده ی شرکت تجاری به بازدهی فعالیت اقتصادی شدت بیشتری می بخشد و متضمن مزایایی است که فعالیت فردی در بر ندارد ،مزایایی چون فراهم شدن سرمایه ی بیشتر و تجمع تخصص هایی گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد و به خصوص محدودیت مسئولیت فعالان تجاری. بیهوده نیست که امروزه نه تنها اشخاص بلکه دولت ها نیز فعالیت اقتصادی خود را در قالب شرکت های تجاری ارائه می کنند.
با توجه به کلمه ی شرکت نامه در ماده ی 36 همان قانون واستفاده از مبانی و اصول حقوقی و روح قانون می توانیم شرکت تجاری را چنین تعریف کنیم: شرکت تجارتی عبارت از آن است که به موجب قرارداد دو یا چند نفر هر یک مقداری سرمایه می گذارند و با آن عملیات تجاری انجام می دهند و سود و زیان حاصله را تقسیم می کنند.

ثبت شرکت,ثبت شرکتها,ثبت شرکت سهامی خاص,ثبت شرکت با مسئولیت محدود,ثبت شرکت تعاونی,ثبت شرکت ونک,ثبت شرکت دانش بنیان,ثبت شرکت در ترکیه,ثبت شرکتها روزنامه رسمی,ثبت شرکتهای اصفهان,...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 25 مرداد 1395 ساعت: 21:07